„Aminda mélyen aludt. Ez nem meglepő, hiszen minden kabinban nagyon kényelmesek az ágyak, befogadják és tartják a testet. A hajó reklámjában hangsúlyozzák, hogy pár nap után kipihentek lesznek a rossz alvók, köszönhetően a kabinok kialakításának, a t ...