Adatok

Kiadás éve
2016

Részletes leírás

Szerezd meg az Istenek által kínált szívességeket vagy viseld haragjukat!


7 Wonders: Duel - Pantheon kiegészítőben számos civilizáció - görög, egyiptomi és közép-keleti - panteonja szerepel minden egyes Istennek más erejével karöltve, amelyek segíthetnek neked és az ellenségedet is akadályozhatják.


Az I. korszak során mitológiai tokeneket kell gyűjtened, melyek segítségével választhatsz mely istenségeknek lesz helye a Panteonban; a II. korszak alatt pedig áldozati tokeneket kell felhalmoznod, melyek a kiválasztott istenségek előtti tisztelgést teszik lehetővé. Ezután, a II. és III. korszakban lesz lehetőséged aktiválni egy Istent vagy Istennőt a Panteonban, ahelyett, hogy elvennél egy kártyát a piramisból. Ahhoz, hogy ezt végre tudd hajtani, teljesítened kell a kiválasztott Isten vagy Istennő áldozati kérését, majd helyezd őt a városod mellé. Emellett, lehetőséged van Főtemplomokat építeni, amelyek összesen 5,12 vagy 21 pontot érnek, attól függően, hogy mennyit építesz belőlük.


7 Wonders: Duel - Pantheon kiegészítő két új Csodával is bővült, a Szentéllyel és az Isteni Színházzal.


A doboz tartalma:


  • 1 Panteon-játéktábla
  • 15 Istenségkártya (65*115-as)
  • 1 Kapukártya (65*115-as)
  • 5 Főtemplom kártya (44*68-as)
  • 2 Csodakártya (65*100-as)
  • 10 Mitológiai token
  • 3 Áldozat token
  • 1 Kígyó token
  • 3 Fejlődés token
  • 1 Minerva zálog
  • 1 pontozónotesz
  • 1 játékszabály
  • 1 játékossegédlet

Magyar nyelvű ismertető



Angol nyelvű ismertető

Értékelések

4.5
2 értékelés alapján
5 csillag
1
4 csillag
1
3 csillag
0
2 csillag
0
1 csillag
0

Értékeld ezt a terméket

Vásárlói vélemények

  • Egy új élményt ad a játékhoz, nagyon szeretjük, csak a kiegészítővel együtt játszunk már.
    Megnöveli a játékidőt, de ez jó is.
    Csak ajánlani tudom.

  • Bevallom nem éreztem szükségesnek ezt a kiegészítőt, annyira egyben volt az alapjáték, de most, hogy kipróbáltam rácáfolt az ellenérzésemre. Két apróságot leszámítva nagyon sokat emel az alap-játékélményen. Az egyik, hogy egyes istenek ereje szerintem kiegyensúlyozatlan. Pl. egy megépült csoda elvétele szerintem túl kemény. A másik, hogy minőségben alámentek az alapjátéknak, a kártyák minősége romlott (nem kapni rá kártyavédőt sehol...) és minden sérülékenyebb hatást kelt. Mindezeket leszámítva, rajongóknak kihagyhatatlan ajánlat, de szerencsés lehet előtte kipróbálni.

  • Rólunk írták

    Írj értékelést!